OZNÁMENÍ O ÚPRAVĚ PROGRAMU

Vzhledem k platným omezením cestování jsme nuceni oznámit, že plánovaná účast hostů z Izraele se pro tento rok ruší. Jsme s nimi ve spojení a požádali jsme je alespoň o krátký video pozdrav. Kromě toho připravujeme promítnutí několika rozhovorů s křesťany z Egypta a Íránu, které dokumentují bezprecedentní působení Božího ducha v těchto zemích.

Nicméně chceme potvrdit, že konference Connection se uskuteční v plánovaném termínu 15. – 17. 10. 2020 v Českém Těšíně. Pouze v případě, že by byla zakázána shromáždění v uzavřených prostorách s účastí větší než 100 osob, bychom byli nuceni celou akci zrušit. Věříme, že k tomu nedojde.

Mírně jsme upravili program, který naleznete v sekci Program konference.

Vzhledem k tomu, že s absencí zahraničních hostů odpadla část nákladů (letenky, ubytování), skutečná cena konference vychází na 490 Kč.

K účasti se můžete zaregistrovat zde:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1s38mB9pNXQLXsv8hRFkehk7zsockpEYuct79Ukf_9QMggg/viewform

Registrace bude otevřena až do 14. 10. 2020.

Náš cíl se nemění: chceme, aby se česká, slovenská a polská církev dozvídala z první ruky o velkých věcech, které Bůh dělá ve světě, a zvláště v Izraeli a na Blízkém východě, a aby se také do tohoto díla aktivně zapojila. Naší motivací je zprostředkovat spojení (connection) s Božím dílem v Izraeli a okolí, a také mezi křesťany navzájem, protože téma Izraele má schopnost spojovat. Konference je otevřena křesťanům všech vyznání a denominací. Věříme, že i v mimořádných podmínkách se tento cíl podaří naplnit a uskutečnit tak první ročník setkání, jako první krůček k vytvoření tradice.

ICEJ